Čís. položky 194-027773/0004

Max Stockenhuber *

(Andrichsfurt 1921-1998 Linz) Inovation, signiert: STO, datiert: 1993, betitelt, Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 32,7 x 26,3 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

28.05.2024 - 15:14

Vyvolávací cena:

Max Stockenhuber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2024 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online