Čís. položky 138-083984/0001

Weller um 1810

Der Orden, rückseitig signiert, datiert Weller pinx.1808, Öl auf Leinwand, 62 x 51 cm, beschädigt, abgeblättert, Krakelee, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.06.2024 - 15:07

Cena:
EUR 440,-

Weller um 1810

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.06.2024 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum