Čís. položky 145-053884/0004

Bulgari Ring

Gold 750, Brillant, Referenz Nummer CXLAM2, signiert Bulgari, 6,5 g, RW 54øg6

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

06.06.2024 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Bulgari Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.06.2024 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.05. - 05.06.2024