Čís. položky 145-052730/0011

Brillantring zus. ca. 0,50 ct

Gold 750, Altschliffbrillant und Brillanten, 4,7 g, RW 47/48øg4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

06.06.2024 - 15:11

Vyvolávací cena:

Brillantring zus. ca. 0,50 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.06.2024 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.05. - 05.06.2024