Čís. položky 138-084301/0003

Josef Schwemminger

(Wien 1804-1895) Im Hochgebirge, signiert Jos. Schwemminger, Aquarell auf Papier, 15 x 21 cm, Passep., gerahmt, Rahmen beschädigt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

28.05.2024 - 10:31

Vyvolávací cena:

Josef Schwemminger

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Tisky, kresby a akvarely do roku 1900
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2024 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online