Čís. položky 196-015663/0006

Keramikvase "Pergamon"

Ernst Wahliss, Turn-Wien, Lüsterglasur mit floralem Dekor, Höhe ca. 17 cm, Unterseite gemarkt, unterglasurblaue Nummern: 22421/ 5646, im Standbereich restauriert, berieben

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.06.2024 - 15:01

Vyvolávací cena:

Keramikvase "Pergamon"

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.06.2024 - 15:01
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.