Čís. položky 196-015690/0024

Altschliffbrillantkrawattennadel

Gold 585, Platinauflage, blauer Schmuckstein, 1. Drittel 20. Jhdt., 1,6 g

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.06.2024 - 14:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.06.2024 - 14:34
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online