Paul Elsenwenger
(Goisern 1875-1950) Motiv aus Goisern, signiert: Paul Elsenwenger, datiert: 1925, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 17,5 x 12 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2024 - 15:31
- Vyvolávací cena:
Paul Elsenwenger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2024 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: