Čís. položky 145-053407/0002

Altschliffdiamantsolitär Ring ca. 1,90 ct, J-K/SI1

Rosegold 585, Shape: Old cut diamond Color Grade: J-K Clarity Grade: si1 Fluorescence: Faint-Medium Silberfassung, Platineinrahmung, diese gebrochen, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 2,8 g, RW 55øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.06.2024 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 26.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.