Alois Zabehlicky *
(Wien 1883-1962), Stillleben mit Früchten und Weinkrug, signiert "A. Zabehlicky", Öl auf Leinwand, ca. 48 x 60 cm, gerahmt
03.06.2024 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Alois Zabehlicky *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.06.2024 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |