Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021736/0022

Johanna Dill-Malburg

Johanna Dill-Malburg - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Ungarn 1860-1944) "Landschaft", rechts unten signiert J. D. Malburg, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 50 x 70 cm, etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.09.2016 - 16:43

Vyvolávací cena:

Johanna Dill-Malburg

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.09.2016 - 16:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.09. - 28.09.2016