Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Katzenfamilie", rechts unten signiert L. H. Jungnickel, aquarellierte Kohle/Tuschzeichnung auf Papier, ca. 41 x 54 cm, Rand mit Knickstellen, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 1.500
Expert: Christian Wiesinger
21.06.2017 - 16:08
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.06.2017 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 21.06.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 10.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-