Čís. položky 194-023316/0001

Gustav Arzt

Gustav Arzt - Obrazy

(um 1900) "Spalentor in Basel", links unten signiert Gustav Arzt, Aquarell auf Papier, ca. 25 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2018 - 15:05

Vyvolávací cena:

Gustav Arzt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2018 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online