Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno dole uprostřed Janeček 21/2 1969, na zadní straně signováno a datováno Ota Janeček 1969, olej/plátno, 81 x 100 cm, lišta (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 240.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Charles Theodore Sauvageot
- Englische Silber Gewürzgarnitur, Sanders & Mackenzie, Birmingham um 1936
- Poststück - Partie AK Österr. (ca. 500) und div. Motive (ca. 100),
- Großer Wandteller, Hans Przyrembel,