Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Ohne Titel, Radierung signiert Hutter 72, Nr. 110/200 ca. 15 x 23 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.05.2017 - 16:44
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Garden / Interior |
Datum: | 03.05.2017 - 16:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.04. - 03.05.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,-