Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "Rembdt. Executiert. Akt.", rechts oben signiert F Aigner, Öl/Mischtechnik auf Leinen, ca. 74 x 79 cm, gerahmt (CW) Ruf 2.200
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-