Guido Odierna
(Italien 1913-1991) "Capri", links unten signiert Guido Odierna, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
29.03.2017 - 15:33
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Guido Odierna
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.03.2017 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Abzeichen "Kaiserschützen",
- Brillant Kulturperlen Ohrclips
- Werner Augustiner *
- Dreiflammiger Kerzenleuchten