Čís. položky 178

Hans Gantner

Hans Gantner - Obrazy

(Feldkirchen 1853-1914 Steinhof) Schafe und Ziegen auf der Hochalm, signiert unten rechts: H. Gantner, Öl auf Leinwand, ca. 28 x 35 cm, gerahmt Ruf 300

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.04.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Hans Gantner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy - Asta di pasqua
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.04.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.03. - 11.04.2017