Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034634/0036

Konvolut von drei Aquarellen,19. Jahrhundert

Konvolut von drei Aquarellen,19. Jahrhundert - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

Gebäude in Landschaften, Aquarell auf Papier, von ca. 12 x 21 cm bis 22 x 32 cm, beschädigt, fleckig

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

09.02.2017 - 14:04

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 09.02.2017 - 14:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.02. - 09.02.2017