Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) signiert Oman, datiert 68, betitelt, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 48,5 x 38,5 cm, gerahmt, verglast, Papier mit leichten Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |