Čís. položky 672

Pistole s křesadlovým zámkem, evropská výroba pro Orient, 18. stol.

hlaveň s hladkým vývrtem, střídmá výzdoba ornamenty silně setřena, drobné stopy koroze, souprava mosazná, na rukojeti výzdoba z bílého kovu s korálem (poškozeným), drobné poškození dřevěné pažby, ráže 16 mm, délka 49 cm (Do)

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016