Čís. položky 458

Empírová cukřenka s víkem

stříbro, dóza s víkem zakončným kytkou, na vysoké klenuté noze, zdobená gravírovaným a prolamovaným empírovým dekorem, dvě úchytky ve tvaru lvích hlav s kruhy, v. 418,30 g, výška 17,5 cm, vídeňský 13 lotový punc z r. 1807, mistrovská značka AK, lehce poškozený dekor na víku (Ši)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Empírová cukřenka s víkem

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016