Bautner
Dívenka s králíkem a chlapec s raky, bronz, patinovaný, sign. Bautner, střední Evropa, konec 19. století, výška 19 cm (2 kusy) (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Bautner
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- .gestempelt/Briefstück/** - Österr. über 2.100 Sondermarken ab 1947 gestempelt,
- Zylindervase, wohl Legras & Cie, St. Denis, um 1900
- Kulturperlen Collier
- Brillant Armband zus. 0,44 ct (graviert)