Čís. položky 195-034569/0006

Wolfgang Zeidler

Wolfgang Zeidler - Umění, starožitnosti

(2. Drittel 20. Jhdt.) Flusslandschaft, monogrammiert und datiert unten rechts: 19 W. Z. 41, Öl auf Karton, ca. 29,5 x 40 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.09.2016 - 16:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wolfgang Zeidler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.09.2016 - 16:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.09. - 08.09.2016