Čís. položky 355

Bláha Václav (Praha 1949)

Sprchouni běhouni - soubor sedmi litografií v původních deskách, všechny listy signovány a datovány V. Bláha 80, číslováno 40/60, barevná litografie/papír, 42 x 29,5 cm, původní desky (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Bláha Václav (Praha 1949)

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016