Stretti Viktor (Plasy 1878 - 1957 Praha)
Pražské nábřeží, signováno a datováno ve štočku Viktor 1906, značeno autorským razítkem na podkladovém papíře, suchá jehla/papír válcovaný na podkladový papír, 29 x 23,5 cm, lehce zahnědlý papír, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |