Kirnig Alois (Praha 1840 - 1911 Praha)
Motiv z Ligurie, signováno, popsáno a datováno vlevo dole A. Kirnig Pegli 1879, olej/plátno fixované na kartonu, 30,5 x 59 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |