Hrušková - Ježková Bohumíra (Chvojnov 1904 - 1969 Praha)
Pohled na Sněžku, signováno vlevo dole B. J. Hrušková, olej/plátno, 26 x 35 cm, poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |