Löffler Hugo (1859 - 1935)
Slavnost v ulicích, signováno vpravo dole Hugo Löffler, olej/plátno, 100 x 73 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Löffler Hugo (1859 - 1935)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |