Čís. položky 7030

Münchhausen,

Münchhausen, - Starožitnosti, Obrazy

Keramik, farbig und gold staffiert, Höhe 29 cm, auf Sockel angesetzt, Sockel restauriert(?), Glasurabsplitterungen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.07.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Münchhausen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.07.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.07. - 07.07.2016