Maler 19. Jhdt.
"Der Schleifer", Kopie nach David Teniers d. J., Öl auf Leinwand, 36,5 x 28,5 cm, gerahmt, Leinwand mit starkem Krakle, Oberflächenmängel
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.07.2016 - 16:23
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Maler 19. Jhdt.
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:23 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |