Čís. položky 138-058835/0002

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Die Eifersucht, Öl auf Karton,56 x 46 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.05.2016 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 31.05.2016 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.05. - 31.05.2016