Čís. položky 208

Vasněcov Viktor - připsáno (Kirov 1848 - 1926 Moskva)

Ivan carevič, nesignováno, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 15,5 x 12,5 cm, sklo, rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016