Callot Jacques - připsáno (Nancy 1592 - 1635)
Dáma s rukávníkem, nesignováno, černá křída/papír, 14 x 8,5 cm, doplněný horní okraj, restaurováno (Šm)
Provenience: sbírka hraběte J. P. van Suchtelena (Lugt 2332), Waldesova obrazárna, bez inv. č., Národní galerie v Praze, inv. č. K 6429, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha
28.05.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |