Čís. položky 202

Callot Jacques - připsáno (Nancy 1592 - 1635)

Dáma s rukávníkem, nesignováno, černá křída/papír, 14 x 8,5 cm, doplněný horní okraj, restaurováno (Šm)

Provenience: sbírka hraběte J. P. van Suchtelena (Lugt 2332), Waldesova obrazárna, bez inv. č., Národní galerie v Praze, inv. č. K 6429, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016