Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Podzimní krajina, signováno a datováno vlevo dole G. Macoun. 33., olej/plátno, 50 x 70 cm, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |