Brillantdamenschmuckgarnitur zus. ca. 0,55 ct
Roségold 585, best. aus: 1 Ring, RW 54, 2 Ohrgehänge, 6 gøg6
17.05.2016 - 16:59
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 17.05.2016 - 16:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.05. - 17.05.2016 |