Čís. položky 138-058944/0001 -

Franz Waldegg *

(1889-1966) An der Küste, signiert F. Waldegg, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.04.2016 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Franz Waldegg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.04.2016 - 15:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.03. - 06.04.2016