Blažíček Oldřich (Slavkovice 1887 - 1953 Praha)
Květen v polích, signováno vpravo dole O. Blažíček, na zadní straně razítko Jednoty umělců výtvarných, olej/plátno, 50 x 70 cm, sklo, rám (Šm)
Oldřich Blažíček - Souborná výstava malířského díla, Obecní dům, Praha 1938, č. k. 220
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 240.000,-
CZK 240.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 170.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |