Koníček Oldřich (Kutná Hora 1886 - 1932 Žehuň)
Na pobřeží, signováno a datováno vlevo dole Old. Koníček 1929, olej/plátno, 63 x 88 cm, poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |