Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087695/0001

Birminghamer Zeitungswender,

Birminghamer Zeitungswender, - Antiquitäten

Elfenbein, Silbermontierung, Länge 38 cm, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen 1902, (HS) ASA

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.02.2016 - 14:34

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Birminghamer Zeitungswender,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 17.02.2016 - 14:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.02. - 17.02.2016