Čís. položky 88

Hans Salcher *

(Lienz 1956 geb.) "Rote Blume", signiert Hans Salcher, Mischtechnik auf Papier, 70 x 50 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

29.11.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Salcher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 20.11. - 29.11.2017