Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct
Gold 580, Rw 53, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,9 gøx
20.11.2017 - 15:10
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.11.2017 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.11. - 20.11.2017 |