Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Ohne Titel, Radierung signiert Ernst Fuchs, Probedruck 1952 Widmung 20.3.1968, 17,5 x 14,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.02.2016 - 15:27
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.02.2016 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.01. - 10.02.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-