Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Maria am Gestade, Radierung in Farbe signiert Nl Luigi Kasimir, 28 x 23,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.01.2016 - 16:56
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.01.2016 - 16:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12. - 13.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-