Čís. položky 195-033491/0014

Ferdinand Karl Gold *

(Wien 1882-1981) "Gemse im Winter (Hochgebirge)" unten mittig signiert, Öl auf Karton, ca. 31 x 40 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.12.2015 - 15:33

Vyvolávací cena:

Ferdinand Karl Gold *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.12.2015 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.11. - 03.12.2015