Robert Voit (Foit) *
(Graz 1889-1963) Waldlandschaft, Öl auf Karton signiert Rob. Voit 64 x 79 xm gerahmt, Farbverluste
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.11.2015 - 16:20
- Vyvolávací cena:
Robert Voit (Foit) *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2015 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.11. - 25.11.2015 |