Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Raffaello Sanzio, gen. Raffael

Raffaello Sanzio, gen. Raffael - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Urbino 1483-1520 Rom)Nachahmer um 1900, "Madonna mit dem Christuskind und Johannesknaben in Landschaft", Öl auf Leinwand, ca. 71 x 48 cm, (das Original befindet sich in Wien, Kunsthistorisches Museum), gerahmt (CW) Ruf 300

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.12. - 09.12.2015