Ludwig Hans Fischer
(Salzburg 1848-1915 Wien) "Schlosspark", links unten monogrammiert LHF, Aquarell auf Papier, tlw. mit Deckweiß gehöht, ca. 12 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 1.000
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Ludwig Hans Fischer
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.900,- do EUR 2.500,-