Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(geb. 1930 Annaberg/Salzburg, Mitglied der Künstlervereinigung "Der Kreis") "Frühsommer im Burgenland", handsigniert, datiert Kumpf 77, Lithographie in Farbe, Nr. 262 von 350 nummerierten Exemplaren, Steingröße 40,5 x 57 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

03.12.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.375,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 01.12.2015