Čís. položky 666

Sekretář v biedermeierovém stylu

dřevo, ořechová dýha, bohatě intarzováno různými dřevy, po stranách pilastry s řezanými karyatidami, ve spodní části dvě zásuvky, nad nimi výklopná psací deska, uvnitř po stranách čtyři zásuvky, uprostřed vyjímatelná nika s karyatidami po stranách, na vrchu sekretáře zásuvka, mosazné kování, střední Evropa, 2. pol. 19. století, 144 x 93 x 37 cm, původní, lehce restaurovaný stav (Zí)

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015